Modele okularów dobrane do kształtu twarzy

modne okulary

Choć na rynku znajdziemy wiele modeli okularów przeciwsłonecznych, to jednak nie wszystkie one będą pasować każdej kobiecie. Modne okulary przeciwsłoneczne damskie muszą nie tylko świetnie się prezentować i mieć nowoczesne, aktualne w trendach kolory czy też wzory opraw, ale też muszą odpowiednio pasować do danego kształtu twarzy.

Idealne okulary przeciwsłoneczne do twarzy w kształcie serca

Każda uroda rządzi się innymi prawami, i dlatego do każdej z pań pasują inne modne okulary przeciwsłoneczne. By je odpowiednio dobrać i być zadowolonym z zakupów warto wcześniej poznać kilka sprawdzonych zasad, którymi należy kierować się podczas zakupów. Dobierając okulary przeciwsłoneczne do kształtu twarzy będziemy mieć pewność, że będziemy pięknie się prezentować, zaś okulary dodadzą nam szyku. Kiedy też kupimy te idealnie dopasowane okulary przeciwsłoneczne, nie będziemy chciały ich zmienić na żadne inne. Panie, które mają szerokie czoło i twarz zwężającą się ku dołowi, zwykle mogą przebierać w różnych wzorach oprawek, a jedynym nie pasującym im modelem są te, które mają kwadratowy kształt. Tu też możemy pozwolić sobie na okulary w tak zwanym kocim kształcie, a także te, które mają wąskie oprawki w ciemnych kolorach i grube zauszniki.

Okulary przeciwsłoneczne damskie

Do kwadratowej twarzy idealnie będą pasować okulary okrągłe lub owalne (poznaj takie https://deezee.pl/okulary), które to pomogą złagodzić rysy twarzy. Warto jest też postawić na zaokrągloną dolną część okularów, więc tu z powodzeniem można wybierać tak zwane awiatorki. Idealnym rozwiązaniem będą też jasne oprawki, które dodatkowo wydłużą twarz i sprawią, że będzie ona wyglądała delikatniej. Panie mogę też postawić na mocne kolory lub zaszaleć się wzorami na okularach.