Jak zawsze wyglądać elegancko?

różowe buty sportowe

Stylowy wygląd wcale nie musi łączyć się z ogromnymi wydatkami na ubrania oraz dodatki. Istnieje kilka prostych sztuczek, dzięki którym zawsze można wyglądać naprawdę elegancko.

Klasyka to podstawa!

Warto wiedzieć, że klasyczne fasony i kolory praktycznie nie wychodzą z mody. Dlatego jeżeli zależy komuś na eleganckich stylizacjach, to powinien postawić na ubrania naprawdę dobrej jakości. Będzie mógł je nosić przez wiele sezonów… Ale czy to oznacza, że musi zapomnieć o najnowszych trendach? Oczywiście, że nie. Może wybrać modne dodatki. Staną się one ciekawym uzupełnieniem garderoby.

Równie Istotny jest dobór odpowiednich kolorów. Znawcy mody zalecają unikanie neonów, te barwy kojarzą się z modą młodzieżową i sportową. Nie sprawdzą się też tak zwane kolory ziemi, te przywodzą na myśl styl boho, który niewątpliwie jest bardzo kobiecy, ale ma niewiele wspólnego z klasyczną elegancją. A zatem jakie kolory zawsze się sprawdzą? Na pewno czerń, biel, granat, beże i odcienie szarości. Bardzo dobrze będą wyglądać nasycone kolory, takie jak butelkowa zieleń czy burgund. Latem na topie są kobiece i eleganckie pastele.

A co z butami? Czy buty na wysokim obcasie są zawsze obowiązkowe?

Jasne, że nie… Czółenka czy szpilki są niewątpliwie klasyką, ale to nie jedyna opcja do wyboru. Można postawić na wygodne i kobiece balerinki bądź lordsy. Te ostanie przywędrowały wprost z męskiej garderoby. Miłośniczki nieformalnego stylu mogą zdecydować się na buty sportowe damskie, zwłaszcza że obecnie obowiązująca moda pozwala paniom na dużą dowolność w kreowaniu własnego wizerunku. Mogą one swobodnie mieszać style. Kobiety, które chcą dodać sobie trochę wzrostu powinny wybrać stylowe damskie buty sportowe na platformie. Takie buty nas wyszczuplają i wysmuklają nogi.