Wybierz stylową torebkę na lato!

torebka modna

Moda tego lata jest bardzo różnorodna i daje nam wiele opcji do wyboru. Wśród wielu modnych wzorów i kolorów każda z nas znajdzie ten odpowiedni dla siebie. Bogate zdobienia, ciekawe wzory i formy w tym roku zastosowano również w torebkach. To przydatne akcesorium może pełnić nie tylko ważną rolę użytkową, ale być też głównym elementem naszej stylizacji. Zobaczmy, jakie torebki damskie są modne tego lata.

Modne torebki na sezon letni 2019

Latem 2019 modne są szalone wzory i kształty torebek, dzięki czemu wychodzą one na pierwszy plan. Wokół nich powinnyśmy komponować resztę stroju. Tego lata damska torebka może nam zastąpić biżuterię, jeśli wybierzemy model z biżuteryjnym wykończeniem. Perły, brokat, cyrkonie lub szlachetnie kamienie powinny zdobić naszą torebkę. Ozdobnym dodatkiem na pewno też będzie torebka cała ze złota lub klasyczna, pikowana na złotym łańcuszku. Inną ciekawą propozycją są torebki w geometrycznych kształtach, w formie bryły, stożka, walca lub klocka. Stanowią one na pewno główny punkt w naszej stylizacji. Prosty strój na pewno wzbogaci też torebka w kształcie kubełka, która dodatkowo jest pojemna i sprawdzi się na co dzień. Spośród innych modeli na pewno wyróżni się również torebka z widocznym, wręcz krzykliwym logiem producenta, co jest bardzo modne tego lata.

Torebki damskie na lato dla każdej z nas

Wielbicielki klasyki również znajdą w tegorocznych kolekcjach coś dla siebie. Wciąż modne są kuferki na łańcuszku, wykonane z czarnej skóry. Jeśli wolimy proste formy, a stylizację lubimy podkreślić wyróżniającą się kolorem torebką, to wybierzmy różowy lub różne odcienie niebieskiego. Ciekawą i wygodną opcją są eleganckie torebki nerki, które np. przywiązujemy wokół bioder na złotym łańcuszku. Jeśli chcemy kupić torebkę, która będzie nam pasować do praktycznie każdej stylizacji, to w tym roku jest to możliwe. Modne są znowu przezroczyste torebki wykonane z tworzywa sztucznego. Oprócz mocnych kolorów, latem wciąż królują również pastele, które idealnie sprawdzają się latem.